FZZ na rzecz uchodźców z Ukrainy

UKRAINA FLAGA

Apel Przewodniczącej FZZ

Szanowni Państwo!
Koleżanki i Koledzy!

  Trwa wojna na Ukrainie. Każdy dziś powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji zaistniałej sytuacji a jednocześnie z moralnego obowiązku niesienia pomocy tym, którzy jej bezwzględnie potrzebują.
  Forum Związków Zawodowych nie będzie stać z boku. Chcemy działać w sposób skoordynowany i precyzyjny. Będziemy pomagać zgodnie z naszymi możliwościami.  W jaki sposób chcemy to zrobić?
  Prezes spółki Forum - Invest złożył deklarację o zagospodarowaniu obiektu Domu Wczasowego „Zdrowie” w Krynicy - Zdrój na cele służące pomocy ukraińskim uchodźcom. Tym samym zadeklarował podjęcie odpowiednich działań prawnych, w tym złożenie akcesu o gotowości do odpowiednich instytucji.


  Dlatego już dziś uruchamiamy zbiórkę środków, które jako Forum Związków Zawodowych przekażemy na rzecz pokrycia kosztów funkcjonowania uchodźców na terenie obiektów Forum - Invest. Zgromadzone fundusze będą stanowić nieocenioną pomoc w zakresie zapewnienia godnych warunków bytowych uchodźcom, głównie kobietom, dzieciom i osobom starszym.
  Prosimy Was o pilne i aktywne zaangażowanie w zbiórkę. W tym celu zorganizowaliśmy konto, na które prosimy wpłacać pieniądze. Taka formuła działania została dziś, w dniu 1 marca 2022 roku nakreślona i przyjęta przez członków Prezydium Forum Związków Zawodowych uczestniczących w nadzwyczajnym posiedzeniu dotyczącym sytuacji na Ukrainie.

Szczegóły dotyczące zbiórki:

    Numer konta - 93 1090 2590 0000 0001 4223 7086 (Santader Consumer Bank)
    WAŻNE - prosimy o wpisanie w tytule przelewu POMOC DLA UKRAINY.

 

Ogromnie liczymy na Państwa zaangażowanie.

Z poważaniem,

Dorota Gardias

Przewodnicząca Forum Związków Zawodowych